Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • lkristóf

    senior tag

    Na én is feltelepítettem ezt a szépséget pár napja, olvastam a tippet a gold farmolásra. Mivel nincs sok gyémántom, (nem vettem kezdő csomagot) Ezért így azt csinálom, hogy amikor x-max cup verseny jönne csak akkor nyitok ki egy ládát ha tudok és akkor ugyebár lesz egy szabad hely. Megyek egy versenyt én simán leokézom nem lépek ki, és akkor a szabad helyre berakja a karácsonyi ládát, és amikor tele van a ládahely akkor megyek annyi versenyt amennyit csak a kedvem tartja de ha megunom akkor megint úgy hagyom abba, hogy x-mas cup legyen a következő, így ha nyitok ládát akkor megint a sok goldot érő láda lesz ott. :DDD Gondolom karácsony után majd kiveszik ezt a pályát és akkor maradnak a sima ládikák farmolása. Jelenleg diamond1 szinten vagyok 40371 ponttal, super jeep-et használok 13as szintű komponensekkel/alkatrészekkel.
    Megosztok egy replayt: https://playhcr.com/challenge?id=59XM2 ha telefonról kattintotok rá akkor még achievementet is ad és akár 1 gemért összemérhetjük a tudásunk. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák