Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz YASKATIR #2 üzenetére

    Tènyleg ennyire buta? Nem az Apple-nek volt legelöször aszisztense?

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • vicze

    félisten

    válasz YASKATIR #2 üzenetére

    Nem a HW miatt csúszik a megjelenés ugye. Nyilván az SW oldal próbálják rendbe rakni csak hát a többieknek kicsit nagyobb előnye van. Nyilván jelen állapotában semmi értelme a Siri-nek.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz YASKATIR #9 üzenetére

    Egy pöppet azért túl toljátok ezt a dolgot.

    A videó alapján vitathatatlan, hogy a Bixby jobban működik, és tényleg sokan is dicsérik, okkal. Ettől függetlenül egyáltalán nem látom azt az eszméletlen mértékű lemaradást ami miatt az egyik baromi jónak számít, a másik pedig kifejezetten hülyének. Különbségek vannak a Bixby javára.

    Vannak dolgok valóban amiket nem ért meg, én is találkoztam ilyennel. Na de - szerintem - ami a lényeg. Mire használsz egy személyi asszisztenst? Emlékeztessen, vegyen fel valamit a naptárba, megkérdezd milyen az időjárás, esetleg pontos időt kérsz tőle, ha autóstartóban van, akkor pedig megkéred, hogy mutassa meg, hogy hogyan juthatsz el mondjuk az XY nevű étterembe. Emellett megkéred, hogy állítson a nappali égőnek a fényerején, vagy éppen kapcsolja le az egyik lámpát, a másik szobában pedig kapcsolja be. Játsszon le zenét. Tudj e-mailt diktálni. Ezeket tudja? Tudja. Jól tudja? Jól. Ehhez lenne jó társ még egy HomePod. Feltéve ha jól szól. Különben megette a fene az egészet, na meg az árát is megkérik.

    Az valóban hiba, hogy pl ha az utolsó képet kéri a pali a videóban, akkor csak a galériát nyitja meg, igenis azt kéne végrehajtania, amit kérnek, ezt javítani kell, na meg a Home screen-t sem hozza elő, azt mondja, hogy nyomd meg a Home gombot. És itt most jön egy sokak által (általában általam is) hőn utált DE: Az, hogy nyissa meg a galériát, meg hozza elő a főképernyőt kb arra jó, hogy mutogasd a haverodnak, hogy a te telefonod ilyet is tud. Ha képet akarsz megmutatni, akkor sanszos, hogy a kezedben van, ha pedig a Home screen-t akarod nézegetni, akkor pedig szintén esélyes, hogy a telefon a kezedben van, mivel a hangasszisztens rögtön abba a menübe repít, amit kérsz..Akkor pedig mi értelme a hangasszisztenst használni ahhoz, hogy előcsald a Home screen-t? Konkrétan semmi. Szóval én úgy gondolom, hogy azokat a funkciókat, amiket valóban használsz és értelme is van ehhez a feladathoz a hangasszisztenst alkalmazni, azt jól tudja.

    Az akcentus problémára annyi, hogy engem meg szokott érteni, pedig csak egy középfokom van, nem beszélek anyanyelvi szinten, viszont tény, hogy sokan panaszkodnak rá, szóval volna mit javítani rajta, de azt mondani, hogy semmi értelme, meg használhatatlan, az nettó baromság. Használhatatlan akkor volt, amikor iOS 11-en konkrétan nem működött a Siri. Nem vette be, amit mondtam neki. Az probléma volt, ezt viszont az iOS 11.1.1-en orvosolták, azóta semmi probléma nincs vele, ez bug volt. :)

    (Továbbra is személyes vélemény :R )

Új hozzászólás Aktív témák