Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madd dogg

    senior tag

    válasz RVR400 #62 üzenetére

    Ez megint nem érv, hanem személyeskedés a deákokról. De belenyúltál:

    - 70-ért vettem Z-t
    - Sosem hordtam tokban, de mindig volt rajta elöl hátul fólia, óriási nagyokat esett hiába próbáltam vigyázni rá, és sosem tört be.
    - Eltelt 3 év, még mindig a 70-ezres Z-m van, mert megbecsülöm amim van, és nem telefon-csereperiódusban mérem a fütyit.
    - Egy jó barátom mindig minden telefonját pókhálósra töri, egyszerűen béna szegény, cserébe nem vesz drágábban 60k-nál, és köt rá készülékbiztosítást.

    Szóval aki csúcstelót vesz aztán összetöri és sír a szája, hogy drága a javítás, az egy balhere.

    Ha pedig szervizelsz, akkor tájékozódj, mindig van megoldás. Több kijelző típus esetén is. Vagy jobb lenne, ha inkább 20 millióval kevesebbet adnának el, hogy 1 beszállító ki tudja szolgálni az igényeket?

    A Samsung pont ezen ok miatt gyárt Snapdragon és Exynos processzoros Galaxykat is. Akkor most ők is szemetek?

    A stílusos játszóteres gondolatra: csak azért jövök vissza, hogy kapjak már egy logikus, nem személyem ellen irányuló, hanem ok-okozati összefüggéseken alapuló cáfolatot. Nem kaptam. Sajnálom. Tényleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák