Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #114 üzenetére

    Eljutottatok arra szintre amikor már azt sem tudjátok mit írtok és mit a másik:-)
    Ennyire szánalmasan magyarázkodni, hogy nektek miért elég ez és miért elég az, nem is láttam más márkakedvelőket.

    Valóban nem a magok versenye, csak azt apróságot ne feledd el, hogy te hoztad fel a magokat, én meg sem említettem csak reagáltam a 4 magos megjegyzésedre. Igazából a ti telefonjaitoknak már magokra sincs szüksége annyira jó konstrukció. Gondolom hallottad ezt az MTK procit, mert lövésed az nem sok van róla.
    Azért nagyon ne nyugodj meg mert az a 4db A7 proci ami ott figyel a másik 4 A17 proci mellett rendesen ráolvasztaná a védőfóliát a mikrokarcos, letagadom milyen védelmet kapott kijelzőre.

    A másik tudós:-)
    Úristen hova kerültem ahol ezt le is írják.

    "En nem Rootolok, nem hackelem a rendszert, mert engem ez nem erdekel. Nekem egy telefon, talbet, gep, mukodjon normalisan. Ahhoz, hogy funkciokat tudjak elerni, nem kell rootolni, hanem megveszem oket AppStore-ban."

    Lövésed nincs mire való a ROOT, de elárulom, többek között arra, hogy a telefonodból ki tudd hozni azokat az extra képességeket, beállítási lehetőségeket amire a telefon képes, csak a csúnya fekete garbós bácsik eldugták előled. Én nem használom a kék fogat, mert nem küldözgetek fotókat 47 éves fejjel, de ha kellene akkor rögtön mailcímet pötyögnék hogy el tudjam küldeni:-)))))))) Őskor:-)) Ja az NFC se ér semmit, minek fárasztani magad egy érintéssel amikor te már levélben is tudsz fotót küldeni:-)))
    Igazad van, használd a számológépet és már van benne, meg sem kell venned.

    "Szeretem mikor a kinai gyartok eszkozeit ugy mutatjak be, hogy a legjobbak a vilagon"
    Kicsit el vagy tévedve a Kínai piacon. A Qualcomm Snapdragon 805 Kínában is ugyan az, de erre a sebességre még várnotok kel 5 évet. A Gorilla 3 szintén, bár ezt honnan is tudná az alma. Fogj a kezedbe pár felső kategóriás telefont a kezedbe és húzd le a szemedről a garbót, hamar rájössz mennyivel másabb egy jól megtervezett telefon.

    Azért abban teljesen biztos vagyok, hogy se a Mi3, se az MI4 se OnePlus one-t nem cserélném el egy lerágott almára se, hacsak nem lenne rá azonnal egy balek aki ráharap.

Új hozzászólás Aktív témák