Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Touch-ko #108 üzenetére

    Velem ezen nem is kell vitatkoznod, mert nem használok ilyen telefont. Azért ha rendesen a kezembe kapnék egy ilyen csodagépet és meghajtanám mint a MIUI droidos Xiaomi telefonom, szerintem nem kellene megvárnom a nap végét egy összeomlásért. Ne vedd zokon, de valószínű nem ugyanúgy nyúlunk bele a rendszerbe. Nekem ROOT nélkül egy telefon csak papírnehezéknek jó.

    A kompatibilitás hiányát a vásárlók isszák meg, de ehhez nincs elég agya az Apple vezérkarnak.
    Legalább BlueTooth-on tudná átküldeni a nyomorult fotót a iPhon csávó a Droidos haverjának.
    A Samu se szereti a többi droidost, de legalább kompatibilisek. Vegyünk tv t is külön a telefonunkhoz, mert akkora Apple királyok vagyunk.

    Ezennel ki is szálltam ebből a vitából és az egész iPhone témából.
    Engem ugyan nem fog hülyének nézni és megmagyarázni, miért elég a kis ram, a kis proci, na meg az a hatalmas 4" aminél nem kell nagyobb. Kénytelenek voltak ők is kidobni a nagyot, mert még egy szériát már nem tudtak volna lenyomni még a fanok torkán sem. Anno odáig voltak a retinával is, aztán mások meg még jobbal rukkoltak elő. Ó az már felesleges, minek az? Pont annyira felesleges mint a Retina, mert ekkorában az FHD is elég lenne. Odáig voltak micsoda lapos telefont tudnak. Már szenvednek a 7mm-nél is, pedig ennél jóval laposabbak vannak már.

    (#110) Cyberpunk
    Mert a többség (itthon) még mindig azt hiszi, hogy ezzel lehet vakítani a parasztot.
    Tisztelet a kivételnek !!!

    Köszönöm a türelmeteket és azt is, hogy eltudtátok viselni a hülyeségemet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák