Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz gerii #21 üzenetére

    nem tudom mennyire vetted észre, de az utóbbi időben nem ez az egyetlen mobil eszköz amiről többet cikkeznek. Nyílván az érdeklődés, a hazai debüt közelsége és egyebek miatt van ennyi infó róla, ugyanugy mint ahogy más márkáknál. Volt egy nem is oylan régi időszak amikor a Nokiákról cikkeztek elég sokat....mégsem mentem oda verni a nyálam hogy ezt most miért...ugyanúgy a Samsung i900as topikokba sem, pedig arról a telefonról nem 2 bemutató és pár hír készült, hanem teljes blog....

    gondolom az sem tűnt fel, hogy egy iphone topicban 10-15 hozzászólás elegendő ahhoz, hogy napokig tartó flamet szítson valaki - mostanában, a legfrisebb topikokban egy önjelölt mac-utáló, aki felveti, hogy ilyen feature oylan feature, és onnantól kezdve megállt az ész, indul a személyeskedés, és a többi és a többi. ezt már leírtam, a gyomrom fordul fel az ilyen emberektől és az ilyen gusztustalan magyar mentalitástól, míg más országokban a másik iránti érdeklődés a tényleges segítségnyújtásban vagy egyéb nagyobb eredményekben realizálódik, addig a tipikus magyar csak addig hajlandó odafigyelni a másikra, amíg bele nem kukkant a pénztárcájába, megnézi mennyi pénze van és jól leoltja hogy hülyegyerek, mért arra költöd, ami.....gusztustalan, a szó legszorosabb értelmében. Ki lett tárgyalva, nem is egyszer, hogy mit tud, mit nem tud. X+1 edik alkalommal már szószerint a szomszéd kutyája sem kiváncsi rá. Az ilyen alakok meg jönnek, és jól megaszondják X+2 edikre is, szemrebbenés nélkül, anélkül hogy kapcsolnának, hogy már a kutya nem figyel rájuk.

    Csak közben tudod, van egy pár ember itt a fórumon, akit párttalanul érdekel a holmi, a vele kapcsolatos infók, mert nincs szüksége egy olyan telefonra aminek a manualjában X oldal szól arról mit tud, abból meg 3 funkciót nem használ ki, mégis megvette jópénzért. Ezek az emberek próbálnának ép csevelyt folytatni, de becsődül ide 1-2 pavlov kutyája aki ha a topikcímben iphone szót lát oltani kezd ezerrel.

    Én személy szerint nem a hype, hanem a nekem fontos szolgáltatások magas minősége, és a magenta szolgáltatónál kapott sok-sok kedvezmény miatt figyelem a híreket, de ez laatt a pár nap alatt csak annyi hasznos információval lettem gazdagabb a hozzád hasonlók miatt, hogy Iphone-topikba nem nézünk be vacsi közben, mert hamar elmegy az ember étvágya, fordul fel a gyomra, hála a fenomenális magyar mentalitásnak....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák