Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz kali #70 üzenetére

    Én speciel amikor nemrég megnéztem az i5 64GB és az Xperia Z előfizetéses árait, akkor félig-meddig tudatosan kerestem. Kiválasztottam két jó drága telefont, mivel ha százalékosan nem is, de összegszerűen mindenképp ezen kell a legnagyobb haszonnak lennie, így ebből tudna engedni a legtöbbet a szolgáltató. Biztos van olyan készülékük, ami olcsóbb, mint ha kártyafüggetlenül vennéd meg, de - és most jön a lényeg - szerintem már önmagában az szomorú, ha csak egyetlen olyan mobil is van náluk, ami drágább a GSM boltok és szupermarketekbe kihelyezett standok szolgáltatófüggetlen árainál. Ezeknek nem csak 2 év előfizetéssel, de még feltöltőkártyával is olcsóbbnak kellene lenniük, mint bárhol máshol megvéve, hiszen egyrészt ők nagy tételben vásárolnak (feltehetően jókora kedvezménnyel), másrészt hozzájuk kötöd magad, azaz vállalod, hogy 2 évig náluk vered majd el a telefonálásra szánt összeget. Mégegyszer mondom: emiatt már az is szomorú, ha csak egyetlen drágább készüléket is találsz, nem hogy tucatnyit. Szerintem ebben azért mindenképpen egyet kellene értenünk.

Új hozzászólás Aktív témák