Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stingy2

    senior tag

    1,5 évig használtam egy 7+-t, soha többet Nokia.Itt a márkát fizeted meg, a teló kb a Xiaomi és az Umidigi közt félúton.Komolyan, anyósom 5 éves Doogee X5-öse stabilabb mint ez.(nesze neked Android one, nem csoda, h nem terjed ez a csodaoprszer)

    INTJ

  • stingy2

    senior tag

    válasz domel #11 üzenetére

    kb 1 évig tette a dolgát rendesen, aztán jöttek a bajok:
    - annyira halk max hangerőn is, hogy nem hallom a másik felet, és még recseg is.
    - waze: max hangerőn nem hallok semmit
    - Gmail értesítések 10-20 perces késéssel jönnek (Push beállítással)
    - naponta többször lefagy van, hogy elég egy képernyő ki-bekapcs, van h csak restart segít
    - kamera egy kalap f@s, 10-ből 5 kép homályos, elmosódott, nappal jó fényviszonyok között
    - ujjlenyomat olvasó néha meggondolja magát, és nem old fel (nem koszos sem az olvasó, sem az ujjam)
    - USB-C csatlakozó annyira kilazult, h random dobálja a csatlakozást, töltést
    - az elején sem volt egy üzemidő bajnok, de most ha alig használom, akkor is merül napi 25-30%-ot.(Xiaominál ez 10-15), intenzív használatnál meg már nap közben töltőre kell tenni.(ua. használattal a mi9t simán elvan nap végéig, pedig csak 200mAh a különbség)
    Az AndroidOne miatt vettem, úgy gondoltam, nem baj, ha fapados, de mivel munkára -is- használom, legyen atomstabil, és aminek kell, az működjön bármikor, bárhol.
    Az meg, hogy konkrétan telefonálni nem lehet vele, nonszensz...
    Lehet, nem lesz igazam, de szvsz pár évig még ellavíroznak a piacon a túlárazott telóikkal, aztán eltűnnek ismét a süllyesztőben.

    INTJ

Új hozzászólás Aktív témák