Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    KB 2 hete használom új s9+-omat. MIvel régi telóhoz képest nagy váltás, így megdöbbentően jó. Nagy előrelépés, baromi luxus érzés, de eszméletlen drága is.

    A dex volt a nyomos ok meg a sok utazás, amiért elhatároztam magam, viszont kizárt, hogy normál otthoni életem mellé kellene egy ilyen ezen az áron.

    Tényleg elszált a ló az árral és a hasznos funkciók megnyirbálásával. Ez a bixby teljesen felesleges nem is használom, viszont jó lenne ha gomb pl exponáló gomb lenne, biztos meg van a funkció is ha már le lehet tiltani ezt a gombot. (Letiltva nem csinál semmit, szóval vagy bixby vagy egy semmire való gomb...)

    A dualsim is meglepő, hogy benne van mégsem működik.

    Viszont kézbe véve a céges s8-at... Hát nem érezni különbséget, amiért váltani érdemes. Sőt!
    Kár, hogy a bugyuta cégek már ott tartanak, hogy egy ilyen jó telóról mint az S8 a play áruházat és a weboldalak 90%-át is letiltják. Van egy csúcs teló 2008-as felhasználási lehetőségekkel.

    DSLR hobbistaként sokat vártam az s9+ behírdetett csodás kameráitól, nem is rossz, de inkább csalódtam mint meglepődtem, viszont tényleg ott van, hogy átlag gipszjakab felhasználásra értelmes alternatíva végre a telefon. (Na. szóval súrolja a határt minden más vicc kategória, ha normálisan fotózni akarsz).

    Remélem nem drágul 2szer jobban tovább a mobilok ára mint a fizetéseink növekedése...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák