Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atuci

    senior tag

    válasz Bog #53 üzenetére

    :R :C :R

    Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

  • hallari

    tag

    válasz Bog #58 üzenetére

    Kedves tesztíró! Pár dologra reagálnék (Gigabyte 1317 Froyo dual sim):

    "a menü görgetésénél azonban masszívan szaggat a gép." ez max bekapcsolás után fordul elő, utána nem. Esetleg még akkor, ha egymás után több alkalmazást indít az ember, és az előzőt nem "force stop"-olja le.

    "Sajnos a tesztkészülék néha minden kommentár nélkül eldobta a SIM1-hez kapcsolódó hálózatot, nagyon bízom benne, hogy ezzel csak én szívtam napi szinten." cellahatáron élek, nálam az fordul elő, hogy az ablaktól távolodva 1G-re vált. Ilyenkor egy darabig nem történik semmi. Az is megtörtént már, hogy nem talált rá a hálózatra váltás közben, és újra kellett indítani (több, mint 2 perc! brrr).

    "a gombsor angol kiosztású, de kérhetünk mobilos elrendezést is. A kis kijelző miatt a gépelés elég nehézkes, ilyenkor jöhet(ne) jól a stylus" Megoldás: Anysoft keyboard + magyarítás (szép hosszú beállítási menüje van... de muszáj beállítani, mert alapból kiegészíti a szavakat, és ez nagyon zavaró, pláne, ha nem veszem észre).

    "a kép elforgatása, de egyáltalán: a virtuális gombsor kirajzolása is irtóra lassan történik."
    Bekapcsolás után közvetlenül lehet, de amúgy nem veszélyes. Alapból ki szoktam kapcsolni több mindent (people, weather stb.), ekkor már jól használható, alig lassul.

    "a kettes számú SIM maximum GPRS-re képes". Telenor-os kártyát használok SIM2-nek, a beállításoknál EDGE-et mutat, és annyival is tölt, lemértem: GPRS * 2, 8-10 kbyte/mp).

    "Az USB csatlakozásnál viszont valamiért nem hajlandó a memóriakártya tartalmát mutatni, ami miatt körülményes az adatok átmozgatása." Ez valami fura bug lehet, nekem prímán működik (épp most toltam át egy csomó fájlt, 9.8 Mbyte/mp sebességet írt ki a gép).

    "bár ha baja volt, akkor mindig az elsődleges kártyával problémázott, nem kizárt, hogy a viszonylag régi SIM-emet nem szerette igazán." Az én SIM-em 9 éves, inkább a készülékkel lehetett a baj. Volt nekem is többször bajom vele, indoklás nélkül kikapcsolt (hetente többször is előfordul, bár mostanában egyre ritkább). Máshol is írták már, hogy nem egy atomstabil hardware.

    Amúgy korrekt volt a cikk, lejött a "fíling", köszi. Ha vásárlás előtt olvasom, valószínűleg nem veszem meg, de akkor kellett egy dualsim-es (május).

Új hozzászólás Aktív témák