Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz DJGABI #23092 üzenetére

    "ház front USB is,"
    Nanana. A front USB-k rendszeresen sz*rok, méghozzá azért, mert sok esetben olyan gagyi kábel van, hogy túl nagy a vesztesége, és nincs meg a terhelhetőség, nem jó a táp.

    Viszont. Nem azóta van ez, hogy sz*rakodik a gép?
    Mert ha egybeesik, akkor lehet tápellátás para is, elég vastagon. (És minden front port rossz? Mert persze lehet az a basic eset is, hogy kiszopósodott, és azért rossz a kontakt.)

    Másik OS-el amúgy nézted? Tehát fogsz egy (Ubuntu) Linux live ISO-t, bebootolod, és azzal hogy fagy? (Egy kernelpánik informatívabb, ha ki tudja írni.)
    Mondjuk az ilyen fekete képernyős megállások 99%-ban hardverhibák, de egy próbát megérne, hogy egy másik oprendszert is megnézel.

    "ilyenkor iszonyatosan gyűlöletes az informatika. "
    Szinte mindennek oka van egy számítógépben, csak max. nem tudod kideríteni, mert nincs eszköz. Ilyenkor kellene az, ami nem sok helyen van, mindenből cseredarabot, és megnézni, mi szívózik másban.

    Mutogatni való hater díszpinty

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz DJGABI #23092 üzenetére

    Bocs, marha nehéz volt visszaköveteli a szálat, de Gigabyte P450B, de komolyan? Dobodelderögtön?!
    Én amúgy nem vagyok GB PSU ellenes, budget gépbe, de dGPU mellett ne spórkodjunk már. Én ősszel az iGPU-s Alder Lake melós géphez 20-25 körül szereztem Seasonic S12 Bronze-ot abból is egy potom 750 Wattosat. Csendes és atomstabil. Otthoni Ryzen iGPU-S gép mellett is most már Seasonic Gold 500W, azelőtt, P650B, amit csak a hangja meg a GB ugyanonnan származó hibás tápszeriai miatt cseréltem.

    Tápon nem spórolunk, ahogy a Jurassic Parkban is semmin sem spóroltak, csak az informatikuson, oszt gyütt a dinoszaurusz.
    Mondjuk szerintem annak a filmnek ez volt a lényegi mondanivalója, nem az, hogy ne baszakodjunk klónozással és génekkel :D

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák