Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz fatpingvin #20268 üzenetére

    A stock bordákkal mi a gond? Nekem sosem volt...

    Mutogatni való hater díszpinty

  • jokeph

    nagyúr

    válasz fatpingvin #20268 üzenetére

    A létező legvékonyabb bordákról szedtem le őket (s775) , ezt a nagyon karcsú verziót gondolom irodista Celeronokra szánhatták. :D
    Mondjuk a 45nm-es C2D-el elbír még, illetve cimbinek a gépében a 9400F-en is ugyanez a vékony vacak van, mégse forr el. ;]

    Ezekbe a ventikbe azt szeretem, hogy a világból is kimennek, és bezsákoltam belőlük jó párat az elmúlt években, ingyér (még zacskós új is van közöttük). :))

    Filóztam is rajta, hogy csinálok belőllük az X79-es HEDT lapomhoz ram hűtést, az 1,6Volt-al menő DDR3-1600CL9-es REG ECC ramok piszok forrófejűek (van bennük hőszenzor, HWINFO olvassa őket).

    #20273Top cat: az ubi meg a befőttesgumi helyben termett.
    Ubit (spéci anyag volt, káposztával bélelve) elnyomtam az ebéd mellé, kirántott coci+sajt, petrezselymes krumplival. :K

    #20272E.Kaufmann: a kábeljével nincs gond, van az oldalán hozzá vezető, el lehet szépen rendezni.
    A pöckös megoldás viszont a sírba tud tenni (ennél ótvarabb már csak az s478-as két oldalt kallanytús volt), ezek nem arra vannak kitalálva, hogy havonta szereld, mert törni fog.
    Cserébe filléres alkatrész, kapható (az összes hasonlóba ugyanez van) és könnyen szerelhető. :K

    Véleményem szerint az eddigi legkirályabb hűtő lefogatás az X79-es HEDT platform-é.


    Masszív megoldás a lap mindkét oldalán és pofon egyszerű rátenni bármit is, meg ami a legfontossabb, hogy semmilyen hűtőnél nem kell a lap hátoldalán matatni. :DD

    #20283fatpingvin: igen-igen, bennem is felmerült, ha lejjebb lennének akkor még hatékonyabbak lehetnének. :U
    De nem volt kedvem annyit vele vacakolni. :(
    Az majd egy másik project lesz... de akkor már újra is pasztázzuk az egészet. Sőt, lehet fejlesztek a bordáján is.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák