Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no1r

    őstag

    válasz duo #14 üzenetére

    köszönöm, ebben maradéktalanul egyet értek veled :)
    és végre valaki más is leírta a "mesterséges igénygenerálás" kifejezést...

    a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

  • b.

    félisten

    válasz duo #14 üzenetére

    Én meg nem értek egyet veletek,a 2 dolog nem zárja ki egymást egyáltalán.2 gyerkőcöm van tudom mit beszélek.nem akarok itt szülő- gyerek vitákba belefolyni, de a társadalom által kreált igények teljes elfojtása ugyan olyan káros lehet mint az, ha megadsz neki mindent. felesleges végletekben gondolkozni.
    Amikor én voltam gyerek a kvarcjátékon és a BMX biciklin is csak csóválták a fejüket a felnőttek,a videoton Tv fociról ne is beszéljünk, anyám napokig nem értette mi a teendő a géppel és azt sem hogy kell 2 vonalat függőleges irányba mozgatni meg mire jó.

    A tablet egyébként nem pont azért van hogy a szülő lerázza a gyerekét, hanem rengeteg dologban interaktívan tanítani is tud , segítheti a fejlődésben ugyan úgy ahogy egy jó könyv vagy egy értelmes foglakozás a gyerekkel. 21. században járunk, mire ők felnőttek lesznek ( lányom 4 éves) addigra már ezek alapvető funkciók lesznek.az oktatásban. Például fiaméknál az Általános iskolát most szerelték fel intekaktív táblákkal,eszméletlenül ÉLVEZIk a feladatokat és sokszor úgy tanulnak hogy észre sem veszik hogy tanítják őket.
    Maga a tablet pedig nagyon bejön , ha jó áron lenne megvásárolnám a gyerekeknek.
    Én egyébként azt is támogatnám hogy az évente sok drága pénzért megvehető könyv helyett igen is interaktív felületen , digitális formában kapjanak meg több tananyagot, akár laptopra vagy az iskolába használható.Mielőtt valaki felkoncolna, főleg a fizika - kémia matek kombókra gondolok, nem pedig a magyar irodalomra.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák