Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daniel909

    addikt

    válasz Remus389 #151 üzenetére

    ez pont olyan, mikor tetszik egy lány, és szerelmes belé az ember. a hibáit nem képes felfogni, sőt azt látja nincsenek hibái. a szerelem vak. de amint együtt élsz vele, és elszáll a rózsaszín köd, meglátod a gyengeségeket. kár, hogy jelen esetben egy telefonról beszélünk. Szerelmes vagy az SGS3-ba. ha-ha-ha.

    cáfoljak? csillogós műanyag, ez egyértelmű ezen nincs mit csámcsogni ez egy tény. a fém minőségibb.
    a kijelzőről hatmillió szó esett, de még a GN is sávosodik, mondjuk ezen én is megdöbbentem, de mondjuk hogy nem fog látszani....
    vannak alkalmazások, amik maxon pörgetik a processzort, mert rosszul vannak megírva. nem folytatnám ebből mi következik.
    péklapát, ping pong ütő. ez valn akinek tetszik, nekem nem. szubjektív.
    hirtelen ennyit tudnék felhozni, sajnos egy nagyon eltalált telefonról van szó összeségében, bár a ONE X szoftvere (sense) szerintem minőségibb, tehát a MotionWIz fapad a Sense-hez képest.
    ennyi kivetnivalót találtam az agyamban, hirtelen. mondhatnám a babás formavilágot, de ez már olyan szubjektív, h meg sem említeném. jah bocs, KAVICS alakja van.

    [ Szerkesztve ]

    YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Új hozzászólás Aktív témák