Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz BazsiBazsi #1 üzenetére

    Nem. Filmet pont, hogy egyáltalán nem nézett rajta...

    A fényerő automata-max-ra állítva. A kijelzőidő jelentős részében wifi, a többi 4G. BT folyamatosan bekapcsolva 0-24, Gear S-sel szinkronizál. Volt benne bőven böngészés, játék ( Unkilled ), valamint Next Launcher paraméterezése, beállítgatása, Facebook, Viber chat, háttérképek, hangok letöltése, beállítgatása. Energiatakarékos üzemmód aktív.

    Kapanyél, guriga1234: szerintem ízléseken nem érdemes vitatkozni. Kúltúráról, értelmes, adequat hozzászólásról viszont lehetne. Csak itt nem érdemes...mert az nem volt.

    Amúgy NOTE 3 még újkorában se tudta ennek kb felét se hasonló használati igénybevétel során. Szóval én meg vagyok elégedve eddig az üzemidővel, meg úgy a telefonal is. A fotókat ezért osztottam meg, mert nekem újdonság volt, hogy ennyit bír üzemben, a frissítésről meg azért, hogy a fórumtársak "időben" értesüljenek, hogy elérhetővé vált.
    Információ átadás.
    Tudom, van akinek ez ismeretlen a fórumot használók körében. Ez volt a célom.

    Gondolom, ha filmet néztem volna akkor ennek kb dupláját hozta volna.

    A telefonhoz még annyit: itt simán és gond nélkül kapcsolódik BT eszközökhöz ( headset, autó, Gear S, stb ) ami pl Note 3-nál sokszor akadályokba ütközött. A kamera, kijelző kb fényévekkel jobb annál.
    Szóval, egyelőre elégedett vagyok vele. A telefon pedig gyönyörű. Ilyet még nem mondtam Samsung telefonról, de tulajdonképpen más márkáról sem. Szóval, nálam betalált :-)

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák