Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani786

    tag

    A kamerát és az üzemidőt én is aláírom. A vakus képek rémesek a One X-en, és az elésséggel is akadnak problémák. Ettől függetlenül pl. tök jó h nagyobb a látószög az átlagnál, szerintem sokszor nagyon praktikus, az S3-al hátrébb kell állnom néha ha fotózni/videózni szeretnék. Az anyaghasználat pedig ízlés kérdése, nekem S3 van, mégis a HTC-t mondanám itt győztesnek.

    Azért hozzá kell tenni azt is, hogy bár a tájékozottak körében a One X is egy elismert telefont, az átlagfelhasználók nem is ismerik. (bár nem is nekik szánták szerintem, se az S3-at, mégis sok kiscsaj is azzal rohangál) De az S3-at még anyukám is tudja h eszik vagy isszák, szóval azért a samsung rendesen odatette magát marketing ügyileg az biztos. Attól h kapott egy ilyen díjat persze semmivel nem lesz jobb a One X-nél, a két teló között szerintem szinte csak az egyéni preferenciák döntenek, kinek mi fontos, mi tetszik.

    Ja a kamerához meg annyit, hogy meg kell tanulni vele fotózni. Ha bemozdult a kép az nem feltétlen a teló hibája.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák