Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz 8th #9 üzenetére

    Mert a szolgáltatók többsége a korlátlan csomagokra épít, többiben meg ellehetetlenít. Kár hogy a korlátlan csomag árát az emberek többsége ki sem használná amúgy :D Bár nekem jól jön.

    Egyébként ha nem kérnének tízezreket előlegnek az új előfizetőktől a vodkánál, talán még népszerűbb is lenne :D

  • #86973952

    törölt tag

    válasz Takuun #11 üzenetére

    Mint írtam számomra lényegtelen, mivel nekem abszolut 5* minden szolgáltatónak a korlátlan csomagokért, mivel csökkentett percdíjakkal én nem vagyok kisegítve. Annál alacsonyabb percdíjakkal is jóval drágább lenne nekem, mint a havidíj.

    Jóskabácsi meg a Terinéni meg bemegy az üzletbe és szerződést akar kötni, aztán koppan, hogy milyen előnytelen a kezdő konstrukció a vodkánál. Az emberek többsége meg ilyen, ezért rossz a megítélése nagy általánosságban.

  • #86973952

    törölt tag

    válasz Takuun #13 üzenetére

    Félre ne érts, szerintem nagyon hasznos volt a linkelésed, csak általában ez az emberekhez nem jut el.

  • #86973952

    törölt tag

    válasz pit stop #16 üzenetére

    Jó a marketint, kár hogy a piac ezt nem támasztja alá :D Mint a hasraütéses elbírálás, amit hitelebírálatnak hívnak, a fogalmatlanok meg el is hiszik. Fejlesztésben meg sehol nincsenek, pedig régen nagyon szerettem őket. Nem nehéz így a nyereséget normálizálni, de a kijelentés akkor is erős túlzás.

    Hol vannak azok a hosszútávú kiadásos fejlesztések, amik évek múlva térülnek meg? Ne negyedéveket szemezgessünk, mert azok nem mutatnak reális képet a piacról.

    [ Szerkesztve ]

  • #86973952

    törölt tag

    pit stop:
    4G részében egyetértünk, majd ha megint ünneplünk 1000 évet talán lesz itthon is. Viszont lefedettségben akár mit is írnak nagyon gyatrán szerepel. Mind a 3 szolgáltatónál vagyok, bár pirosnál csak feltöltősen, többi előfizetéses. Vidékre utazva rendszeres problémákba ütközök vodával, mobilnetről nem is beszélve, az tiszta káosz. Elég sok vidéki tárgyalásom van, tehát rendszeresen utazgatok, így számomra ez elég lényeges kérdés. Ahogy szerintem a kék sincs másképp, de valamivel még mindig többször tudtam vele mobilnetet használni. Magenta szerepelt a legjobban, de őket inkább hanyagolnám, azért gondolkoztam/gondolkozom azon, hogy vodára váltok.

    autox3c:
    Amit írsz az jól hangzik, csak éppen az alap elem nincs rendben, amiről szól. Értem én, hogy "önvédelmi" kérdés ez, csak ha ez megalapozott tények alapján történne, akkor semmi kivetni való nem lenne benne. Pl. munkaviszony, igazolható kereset, NAV alapján, háztartás vagy tulajdonlás szerint...stb. Kérdés mondjuk az, hogy ilyen átvilágítással mennyien mennének oda, mennyien felelnének meg, illetve a mostani módja mennyire mondható használhatónak. Vagy inkább tehernek, ha már mindenki panaszkodik, hogy nem marad semmi pénze. Hasraütéssel (2 perc alatt, nálam ennyi volt) elbírálni viszont inkább érdekes, mint pontos. Eddig még senki nem tudta megmondani mi alapján történik, csak városi legendák szövődnek. Az viszont biztos, hogy unokaöcsémnek felsőkategóriás készülékért (jóval 100 ezer feletti gyári független árban) 16 ezret kellett előlegbe fizetni, tőlem meg közel 30 -at kértek alsókategóriás (ami egyébként nem sokkal 30 ezer felett van feltöltővel pirosnál) telefonra ugyan olyan csomagban. Egy középkategóriás telefonért durván 3-4 hónapja nagybátyámtól több mint 50 -et kértek. Mindezek új ügyfélként. Családom elkezdte magát integrálni a piros világba, így lehet megyek velük én is. Eleve itt bukik meg az érved, ami egyébként elég hangzatos, csak nem éppen helytálló. Alapjában nem az elbírálással van problémám, hanem azzal, hogy igazából hiteltelen módon kategórizálnak be új előfizetőket, ha előlegről van szó. Én a nagyobb átvilágítást támogatnám, minden szolgáltatónál, de a mostaninak inkább csak annyi értelme van, hogy kevésbé ügyfélbarát.

    Viszont zárnám is részemről a témát, nem szeretnék tovább offolni. Szimplán a tények furcsák, ebből adódik a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák