Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz enginev3.0 #53 üzenetére

    Pontosan.... a HTC Nyereséges volt, csak sajnos nem annyit mint szerette volna. Az meg ,hogy Mo-n sokan nem ismerik semmit nem jelent. :U

  • debrejo

    senior tag

    válasz enginev3.0 #53 üzenetére

    Ha esetleg azt sugalltam hogy a HTC veszteséges, mea culpa. Nyereséges, viszont egyre kisebb mértékben. Legalábbis eddig.
    Lehet hogy én tévedek, de még egyetlen HTC reklámot sem láttam, sehol. Sem Magyarországon, sem külfödön. Pedig biztos költenek marketingre. WP reklámot viszont egyre többet, Nokia Lumia sorozat reklámját úgyszintén.
    Személyes, friss tapasztalat:
    Tegnap voltam kint vásárolni, gondoltam elintézem a karácsonyi kötelező köröket időben, hátha nem lesznek annyian (tévedtem, k.rva sokan voltak). Szokás szerint bementem egy-két elektronikai boltba (a nem hülyék boltjába többek között :DDD ) mit látok egyből a bejáratnál? Hatalmas Lumia stand, L610,710,800,900, 820. Odamentem megtapiztam a 820-at, jön a segíthetek emberke, kérdezi hogy segíthet-e. Mondom neki és a 920 az miért nincs kint? A válasz ez volt: hoztak tíz darabot abból is de nyitás után fél órával mind elvitték, 637 eurós darabáron (a 820-as 499 volt). A bemutató darabot is beleértve. Pont olyn érzésem támadt mint amikor az SGS-t bemutatták annó, minden ilyen elektronikai boltban akkortájt Samsung standokat láttam meg zöld robotokat. A szolgáltatókról nem is beszélve. Ezt hiányolom a HTC-ből.

    @azopi: a HTC a winmo-val szerzett nevet, áttörést és egyben sikert az Android hozta meg neki, ahogy azt előttem leírták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák