Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz Flash86 #19 üzenetére

    Ezt csak úgy mondtam, de akkor is ott van mint menekülőút.
    Bármilyen nézeteltérése lenne google vagy microsofttal nézelődhetne. De ha jól tudom a badanak ennyi volt, tizen néven megy tovább ...?
    Nokiának is ez lesz a gond, ott volt két OS, meego és symbian is sajátnak tekinthető és mindegyikről lemondott.

    (#18) Benőke

    Az új BB-knél szerintem lemondhatunk a 4-5 napos készenléti időről, főleg a !"os teljesen értintőkejelzősön. Abban viszont ninc sigazad, hogy kevesen élvezik a bb utáni világot és ez a wp8 megjelenésével még jobban igaz lesz. Android nyilván nem játszik, de iphone pl sok midnenben veri a bb-t, pl vegyünk egy tőzsdeügynököt, neki appok sincsenek a bb-re, nem tud mindig rálátni a befektetésekre.
    Nyilván akinek emailezésre kell és quertyz-re van igénye, az ezek után is bb-t vesz, de a teljesen érintőkijelzős bb-t már nem lehet ezzel eladni, mert iphone már most jobb nála, wp8 pedig nemsokára jobb lesz nála. Android appok konvertálása jó ötletnek tünik, kérdés gyakorlatban mennyire lesz "röcenésmentes".
    Érdekes lesz az ősz, szvsz a nagy előretörést szokás szerint apple mellett most microsoft fogja elérni a wp8-cal, andoid jelly bean frissítésétől nem várok nagy csodát.
    BB meg kérdéses, mindenesetre én drukkolok nekik, maradjanak meg, üde szinfoljai a mobilvilágnak.

Új hozzászólás Aktív témák