Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz zdanee #33 üzenetére

    De ki beszélt prémium árról? Ok, ez iOS hír, de szerintem pont ez a szépsége az okostelefonok terjedésének, ezelőtt mondjuk 6 évvel nagyon mélyen a zsebedbe kellett nyúlnod ha olyan funkcionalitást akartál, mint amire ma a legegyszerűbb droidos kütyü képes. És a hardver, meg a sebesség se volt jobb azoknál. Azt meg, hogy nem működik nem nagyon tudom értelmezni, eddig a 2 éves droidos múltam alatt nem találkoztam olyan alkalmazással, ami ne működött volna. Sokan mondták már, hogy pedig van ilyen egy csomó, nos én akár a Marketról töltöttem le, akár külön .apk-ból telepítettem, nem futottam bele ilyenbe. Lehet szerencsém volt, nem tudom, de pontosan ezért nem értem ezeket a panaszokat.
    Nem kezeli a csatolt filet? Nem tudom, hogy mi mit nem kezel, de pl a Nexuson alapból van ThinkFree Office (igen, csak megtekintésre alkalmas, nem szerkesztésre), ami pedig a legalapabb droid ROM, annál nincs alapabb hivatalos ROM. Szóval azért nem olyan buták ezek a mai rendszerek sem, de ha mégse felelne meg ez, akkor felmész az alkalmazásboltba és kb 1 perc alatt rákeresel, hogy "office" és már töltheted is le az ingyenes alkalmazást (vagy a fizetőset). Ez iOS-en, meg WP-n, Badán stb sincs másképp, nem értem, hogy ez miért lenne bonyolultabb, meg szarabb megoldás, mint ami régen volt, hogy a netet kellett túrni mindenféle symbianos meg windowsos program után, ami aztán tényleg vagy működött az adott készüléken, vagy nem.

    "Valljuk be, a legtöbb ember azért vesz okostelefont, mert vagy "trendi" vagy mert madarakat akar csúzlival kilőni."
    Ez viszont teljes mértékben igaz. Meg kiegészíteném azzal is, hogy ha van 25-ért egy zárt rendszerű Asha akármi, meg 30-ért egy mit tudom én, Galaxy mini, tuti az utóbbit venném meg, pont a szabad telepíthetőség miatt. Szerintem sokan gondolkodnak azért így. (Meg még több embernek fogalma sincs, hogy mi az az Android, meg az okostelefon úgy általában, csak látta a reklámot a TV-ben és bemegy megvenni, mert az jó...)

    (#35) Lirion
    "Talán még az lenne a legjobb megoldás, ha a gyártók a szűz androiddal dobnák ki a telefont és elérhetővé tennének egy ingyenes programcsomagot, amit adatforgalmi díj nélkül le lehetne tölteni, ha valakinek azokra is szüksége lenne. "
    Teljes mértékben egyetértek, ez lenne a lehető legjobb választás.

Új hozzászólás Aktív témák