Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Enci1983 #21 üzenetére

    Én rendszeresen használom a mobilom kameráját. Tavaly nyárig minden kirándulásomon azzal fotóztam, míg ősszel vettem egy Panasonic Lumix GX9-et. De ha csak kimegyek a városba egy estére vagy elmegyek pl. síelni ahova nem viszem magammal a fényképezőgépem a hátizsákban, akkor is elvárom a telefonomtól, hogy a lehető legjobb képet csinálja, sötétben meg pláne. Ezért van jelenleg Nexusom, következőnél meg szintén szempont lesz. Régen Sony Ericssonom volt, mert akkor annak volt az egyik legjobb a kamerája.

    Amúgy nem lenne még ezzel sem gond, de akkor ne is árazzák be csillagászati áron a telefonjaikat. :U Akarnék én Sony-t, mert a 21:9-es cinemwide kijelző nekem igen bejön, olyan a monitorom is, csak hát az ár meg a kamera...és még a jacket is elvette a Sony :(((

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák