Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz papi77 #42 üzenetére

    Fakóóóó :Y
    Azt hittem kiesik a kezemből, amikor ráraktam egy normális háttérképet, olyan élethű. És a 30 kollégából 30 mondta ugyanezt, aki a kezébe fogta az Edge-t. Eddigi legszebb/legjobb telefonom.

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

  • kaylac1990

    csendes tag

    válasz papi77 #42 üzenetére

    Sejtem mire gondolsz! Nekem 1 évig S5-m volt és most váltottam S6 edge-re.
    De egy nagyon egyszerű megoldásra jöttem rá. Ki kell kapcsolni az automata fényszabályzót. Sokkal jobbak lesznek a színek. Ráadásul a csúszka manuális állításával az üzemidő is jobb.

    Amúgy szerintem nem gyengébb az üzemideje. 3 hete nyúzom, de lazán megy 1, 5 napokat.
    Az árral kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy előfizetéssel egész jól vállalható. Az ismerősi körben is mindenkinek Vodafone Red - next s és társai vannak. Ma már van igény ezekre a díjcsomagokra. Én pl nem értem a független készülékek körüli hype-ot!
    1. Minek fizessem ki egybe, amikor az előfizetésemet úgy sem mondom le és kamatmentes részletre kényelmesebb.
    2. Ugyanolyan jó áron el tudtam adni a függő készülékeimet is, mint mások a függetlent.
    De amúgy ha még mindig drágának érzi az ember, akkor várni kell 1 évet és máris féláron adják.

    Arra meg nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz az Apple sorsa?
    Az iPhone 6 akkorát szólt, mint anno a Galaxy s3. Nagy újdonságot nem várok ott se a 7-s szériátol. Akkor, majd lehet őket is gyalázni :D :D :D
    De majd kiderül, ha beborul! :)

    Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

Új hozzászólás Aktív témák