Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecizero

    senior tag

    Vettem egy s88 pro mobiltelefont. Ha bármilyen kérdés van a telefonnal kapcsolatban akkor kérdezz bátran.

    Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

  • snecizero

    senior tag

    válasz kardos1993 #42 üzenetére

    - Robosztus, de masszív egy telefon. Jó az első benyomásom a telefonról. Látszik hogy nagyon oda tették magukat. Nem egy gagyi telefon.
    - Rendszer nálam jól fut. Facebook, messenger, youtube, mindenre jó. Nem akad nem fagy elég pőrgös telefon. Mondjuk telefonálásra nem a gyárit használom. Az exdialer apk tettem fel. Avval tökéletes, de nem mintha a gyári nem lenne jó. Van callrecorder gyárilag benne. Felveheted a beszélgetést vele. Nagyon meglepődtem amikor megláttam. Nagyon hasznos egy dolog. Köszönöm Doogge ! 😃
    - Üzem idő ? Tegnap délben bontottam ki. Akkor 92% volt. Gyötörtem elég rendesen este 10 ig. Másnap tehát ma, is használtam rendesen. Most 32% vagyok ! Úgy veszem észre hogy kb 2,5 x többet bír mint egy jó aksival megáldott mobil.
    -Kijelző szép fényes, elegendő napfényben is. Szépek a színek.
    - Hangszoró kicsit mintha dobozos volna, de erőteljes.
    Bőven használható !
    Ami még tetszet hogy van értesítő led ! :Y
    Szép világos kéken villog. Nem olyan kicsi ,látható led.
    Vezeték nélküli töltés is van benne.

    Alap androidot kapunk. Van egy két olyan rész ami angol nincs lefordítva. Viszont ezek olyanok hogy egyszer beállítod és utána többet nem foglalkozol vele.

    Még annyi hogy okosórával használom. Ami folyamatosan össze van kapcsolva. Folyamatos GPS el.
    Sokszor hotspot is be van kapcsolva.

    Meg venném e mégegyszer ? Igen határozottan igen a válasz. Azon izgulok hogy ne romoljon el, mert sajnálnám a telefont ha meg kellene válnom tőle.

    Kamera működik nem bugos. Telefonálás közben szépen és erőteljesen hallom a másikat. Nincs akadás még kihangosítva sem.

    A fülest oda kell dugni ahol töltöd.
    Célszerű Bluetooth fülest használni és vezeték mentes töltéssel tölteni. Akkor nem fogod piszkálni a dugajat.

    Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

  • snecizero

    senior tag

    Képet később rakok fel !
    Antutu pontszám 184000
    Bangadoo kínából lett rendelve.
    Egy tag vette így és én tőle vettem.
    Garancia így sajna nem igen van.
    Magyarországon
    86000 ft van online weboldalon.

    Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

Új hozzászólás Aktív témák