Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz #41360896 #21 üzenetére

    A fórumtárs 0 forintért megkapta a készüléket a szolgáltatójától, 31.000 forint a zsebében maradt, cserébe elkönyveli, hogy minden hónapban 1400 forinttal kevesebb lesz a fizetése szűk 2 évig. Nem kell a 2 év hűségért fizetnie semmit, új előfizetést "vásárolnia" sem kell, és olyan csomagot sem kell választania, amit nem használ ki... nem is értem, honnan veszed ezeket a hülyeségeket. :F Mondjuk ez a 3%-os kicentizgetés is az őrületbe kergetne...

    Én is megvehettem volna egyösszegben a telefonomat, de nem tettem, így az ára ott maradt a számlámon, és ha hirtelen szükség van rá, bármikor hozzányúlhatok. Nekem sokkal biztosabb az, hogy 2 évig X ezer forinttal "kevesebbet keresek", mint hogy egyben kicsengetek több százezer forintot. A csomagra meg ugyanennyit fizetnék telefon nélkül is.

    Tavaly ilyenkor vettem a telefonomat az alap (S+2GB) csomagra a Telekomnál, 280.000 forint lesz a teljes ára, amit 22 hónap alatt fizetek ki. Kaptam hozzá egy 512 GB Samsung EVO SD kártyát, ami még 40.000 forint lett volna, ha külön vásárolom. A "szolgáltató szolgáltasson" elvedet követve a MediaMartkban 400.000 forintért kaptam volna meg csak a telefont. :U

    [ Szerkesztve ]

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

  • m1lan

    őstag

    válasz Postas99 #52 üzenetére

    Azért ne egy belépő kategóriás telefon alapján vonjunk le következtetéseket. :U
    Adtam el és üzemeltem be én is A10-eket, a maga kategóriájához mérten nem olyan szörnyű az. A Huawei Y6 mérföldekkel rosszabb volt, sokszor már az alapbeállítások közben megakadt, lefagyott, de ha azon még sikerült is túljutni, a PIN kód bekérésnél (vagy utána) fixen elhalálozott hosszú másodpercekre.

    [ Szerkesztve ]

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák