Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapo83

    aktív tag

    válasz Balzak83 #36 üzenetére

    A kétkamerás rendszert már sokan használják és ezt sem az Apple találta ki. Két kameraegy mobilra szerintem csak azt bizonyítja hogy 1-el nem tudnak megfelelő eredményt elérni. Az optikai zoom hasznos és jó dolog de a nokia és a samsunk már több éve próbálkozott vele és a nagy méret miatt nem vált be ( egy mobilból sosem lesz DSLR gép, de nem is kell annak lennie ).

    A "taptic gomb" meg még az apple fanok közt is felemás sikert hozott ( én is próbáltam és notiban tényleg érdekes de a telefonban valahogy nagyon nem jön át ). A másik gondom ezzel hogy azért fizetsz ki egy rakás pénzt hogy a telefon szimuláljon egy mikrokapcsolót.... ( ez kb vicc ).

    Az akku még most is harmatos amivel nem nagyon foglalkoznak...
    Kikerült a telóból a jack aminek jelenleg CSAK HÁTRÁNYA van előnye semmi...
    Nagyon hiányolom azt a WOW hatást ami pár éve volt ha új Apple termék került a kezembe.

    Sokan váltanak pont emiatt és még a fanatikusok is egyre kevesebb érvet tudnak felhozni.

    Ezzel nem fikázni akarom az Apple-t mert sajnos a többi gyártó is egy helyben topog és még ötlet szinten sem hallani olyanról ami miatt azt mondom hogy remegve várom 2017-et. Kb minden marad a jelenlegiben csak több ra, nagyobb kijelző, erősebb SOC, rövidebb akkuidő és lassan olyan vékony telefonok hogy ki is dobom a konyhakést mert ezek is jók lesznek húst szeletelni.

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák