Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz #72042496 #29 üzenetére

    Az android? Nekem a shieldbol a kedvencem... absz problemamentes, peldas supporttal, soha rosszabbat, elotte sokaig htpct hasznaltam (epitett, macmini, stb), meg sony halozatis blurayt, egyikre se mennek vissza. Attol nagyon messze van ez a cx fele webos. Igaz a tvreszet sose hasznaltam. Ahhoz nagyon hasonlonak illene lennie a sonynak.

    a korabbi tvm is egy kozepes sony, teljesen jo, amellett nekem nagyon mumajernek tunt az osszes lcdtv kepe anno. Nem veletlenul vonz, hogy arra mozduljak. Vagy abbol veszek eggyel nagyobbat (75os van 1600 eur korul), vagy jovore sony oledet, ami mar tamogat hdmi21et. A shield mellett inkabb csak kijelzo volt, de meglepodtem, hogy a multkor is kapott frissitest, 14es modell, ezert furcsallom, hogy az androidra meg rosszat irnak.

    Ez az lg cx nekem fail. A potencial benne van, de a tobb hulyesege miatt nem ez amit keresek, ennyi penzert kiforrottabb technikat varok. Egy kozepszeru lcdvel nem lennek ilyen kukacos.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák