Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KionHUN

    kezdő

    Nekem van Xperia 1 -em és nagyon adja ez a 21:9 a 4K meg csak hab a tortán. Nagyon várom. Látszik sokat javult a kamera remélem tényleg így van és nem kamuznak, bár a Sony nem nagyon szokott. Leginkább a kijelzőre vagyok kíváncsi mert a GSMARENA azt írja a "OLED capacitive touchscreen, 1B colors" szóval 10 bites lesz a kijelzős?! Most már csak a PS5 -öt kellene bemutatni!!

    [ Szerkesztve ]

  • KionHUN

    kezdő

    válasz Yeffy #70 üzenetére

    Én remélem, hogy 10Bites lesz. Mint mindig a Sonynak van a legjobb kijelzője. Haveromnak van egy S10+ készüléke és összehasonlítottuk a 2 telefont. Xperia 1 kijelzője színekben magasan veri az S10+ -t. Fényerőben az S10+ a nyerő. Üzemidőben én 2 napot kibírok vele persze nem extrém körülmények között, YouTube kilőve, csak böngészés. A másik dolog amit mi néztünk az a kamera, szinte ugyan az volt Sony előnye, hogy a színek valósághűek voltak. Sony-nál ha egy képre be zoomoltál akkor elpixelesedett a kép míg a Samsung esetében elmosódott. Hatalmas különbség az ultraszéles kamra volt sötétben a Sony nagyon szép képeket/videókat csinált míg a Samsung homályos mosott szar.... Kb ennyi a különbség a kettő között. Árban is volt különbség ő 300ért vette én 260ért egy PS4el (ami free volt :DD ). Nagyon sokat vacilláltam, hogy megvegyem e de végül jól döntöttem. Mivel sokat buszozok szerettem volna filmeket nézni, de hogy is mondjam a 4K HDR filmek amik támogatták a 21:9 -et egy teljesen más világ nagyon kemény az a kijelző. A CinemaPRO (sajnos keveset használom) de az is egy teljesen más élménybe helyezi a videózást telefonnal. Meg kell tanulni használni és olyan videókat lehet vele csinálni amitől becsinálsz. Persze hátrány az, hogy minden videó amit csinálsz filmszerű lesz, amit én imádok de vannak akik nem szeretik. Azt várom a Mark II -tol, hogy a CinemaPRO appon fejlesszenek egy kicsit illetve a CameraPRO pedig olyan élményt adjon mintha tényleg egy kamerát használnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák