Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz tomboy0013 #106 üzenetére

    A fórumban elég rossz tapasztalatokat olvastam, de örülök ha az elmúlt hónapokban kiforrta magát. Nekem a "waiting for camera" SW bugok voltak megdöbbentőek amikről több kommentelő írt mert a jó kamera az egyik fő selling pointja a készüléknek.

    Továbbra is képben van nálam a 950 főleg ha nem jö vmi jó középkategóriás modell így én is érdekelt vagyok benne h kiforrja magát a SW.

    Ami a WM platform jövőjét illeti, legyen igazad, mondanak mindent, pár hete/hónapja még Nadella mesternek is voltak többféle képpen értelmezhető célzásai bár ezt azóta tudtommal cáfolták.
    Mondjuk az igaz h nem járhat úgy mint a meego és egyéb gyorsan kikukázott platformok, mivel az asztali/tablet W10-et úgyis kénytelenek fejleszteni a WaaS modell miatt. (+ kicsit tőkeerősebb a mikszoft mint a nokia és tovább tudja költeni a pénzt a mobilplatformra akkor is ha hosszabb ideig csak viszi a $-t)
    Legrosszabb esetben marad a jelenleg app ellátottság de ha megvesz az ember egy készüléket azt valószínűleg használni tudja az életciklusa alatt úgy h a rajta lévő OS-hez jönnek bugfixek, remélhetőleg feature bővítések is.

Új hozzászólás Aktív témák