Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz haxiboy #30 üzenetére

    legalább 1-2 évig szoftveresen az S6-ot elpártolok a Samsungtól...

    De nekik ebből nincs pénz ? :N

    Kell az új szoftver ? vásárold meg minden évben a legújabb csúcsot ! :K

    Már nagyon régóta mondom hogy Samu az egyik leghálátlanabb gyártó a piacon akik csak addig támogatják gyorsan a telefonjaikat amíg az csúcsmodell, így lesz ez az S7 -el is ahogyan az S6 -al is volt szóval előbb fog jönni az S8 mint az android 7.0 frissítés az S7 -re (ez borítékolható) :))

    És ezt bármikor bizonyítani is tudom ...

    1. S6 megjelent oké nincs kamera manuális záridő majd jön a frissítés, kiadták az S6 Edge + telefont manuális záridővel (kell ez a funkció ? ha igen akkor vedd meg a telefont) S6 -ra fél év után kapta meg ezt a funkciót miért ? mert mindent a profitért !

    2. Android 6.0.1 "juj juj mikor jön már" ? már az összes többi gyártók kiadták Samu miért nem ? hát mert megvárták az S7 bejelentését majd 2 hét múlva jött a frissítés amit direkt letöltöttem és belenézem a build verzióba ... gyártás ideje ? (Jan. 14 már rég készen volt) naná persze hogy előbb megvárták az S7 -t :)

    Persze egy laikus ebből semmit nem vesz észre ... de aki benne van a témában az egyből levágja a turpisságot (ez van )

    Szóval én nagyon támogatom ezt a Google "Szégyenlistát" talán kicsit észbe kapnának, mert ez így szerintem szégyen amit művelnek :(

    Ezek a puszta tények és ezt nem lehet sehogy sem kimagyarázni !

    Semmi bajom a Samuval, de a támogatásra kicsit jobban oda kéne figyelni :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák