Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Jo dontes, de abszolut alszent Musktol, mivel par honapja pont o promotalta es sokat nyert rajta, mikozben a bitcoin es hasonlok energia es eroforras igenyeirol mar evek ota tud mindenki.

    Raadasul - ha jol olvastam - a masik kedvence a dogecoin is hasonlo a bitcoinhoz, abbol a szempontbol, hogy komoly energiaigenye van.

    Amugy inkabb azon dolgozhatnanak, hogy hogyan szabaduljunk meg a penz alapu vilagtol, es nem azon, hogy ujabb megoldasokat vezessenek be, teljesen feleslegesen.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz pilóta #16 üzenetére

    Nem is tudom, hogy a hatosagot bele kellene-e ebbe keverni, hiszen a cryptopenzek eseten a legelso erve mindig az a tamogatoinak, hogy bankokon, orszagokon felul allo fuggetlen valami. Nem kozpontositott, nincs mogotte se ember, se ceg, se cegvezeto, se tulajdonos. Ez pedig azt is jelenti, hogy nincs felette penzugyi felugyelet / hatosag / jegybank, de meg orszag sem. Kvazi mindenki aki benne van ebben a buliban, onkentesen teszi, tudva hogy semmilyen ugyben, senki nem fogja megvedeni, kinyomozni ha barmi balul sul el, sot eleve nem vonatkoznak ra semmilyen torvenyek, jogszabalyok. Nem adoznak, nincs felugyeleti dij, szoval nincs is mibol mukodtetni egy esetleges felugyeletet. A sharing economy eseten legalabb van ceg/ember, max ugy gondolja, hogy ra nem vonatkoznak a jogszabalyok, de itt semmi nincs.

    En cryptopenz lopas eseten, egyszeruen elzavarnam a feljelentoket, de a legjobb egyszeruen betiltani. Amugy ha elloptak a cryptot honnan tudom bizonyitani, hogy elloptak?

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák