Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz WhiteWalker #213 üzenetére

    Jelen pillanatban legalább 25 olyan alkalmazás van a telefonomon, ami nincs az App Galeryben. Azért írtam azt hogy "legalább", mert 25-nél untam meg a számolást, és a Google cuccait bele sem vettem.
    Olyan alap dolgok hiányoznak még mint a máshol 100+ millió letöltéssel rendelkező LinkedIn, Instagram vagy Spotify.
    Túl sokat én sem játszom, de az 5 játékból ami a telefonomon van, 4 nincs az appgalleryben.
    Se egy K&H-s mobilbank, se egy Revolut.
    A magyar Eredmények appra ugyan nem is számítottam, de a nemzetközi verziójára, a több mint 10 millió felhasználós SofaScore-ra azért igen. Az sincs.
    Netpincér, vagy a helyi taxitársaság alkalmazása szintén nincs, utóbbira később sem látok sok esélyt. Egy Telekom alkalmazás is elég alap lenne, de az sem található meg.
    Volt ami fent volt, csak éppen teljesen kínai leírással, hiába angolnyelvű az app, és magyar nyelvű az App Galery.
    Nem is sorolok fel mindent, felesleges.
    Azért ez így minden, csak nem teljesértékű alternatíva, még akkor sem ha idővel bővül.

    Természetesen APK-ból telepítettem az App Galeryt, de mind a letöltésnél, mind a telepítésnél figyelmeztetett hogy ismeretlen forrásból próbálok alkalmazást beszerezni, és ez károsíthatja a készüléket. Engem ugyan ez nem hat meg, de Átlag Józsit simán el fogja riasztani.
    Persze nem kizárt, hogy a Huaweiek nem fognak erre figyelmeztetni, annyi APK fog kelleni.

    [ Szerkesztve ]

  • Giovan!

    addikt

    válasz WhiteWalker #213 üzenetére

    minden ott lesz majd az App Gallerybe

    Ha én látnék a jövőbe, én a szerencsejáték-ipar megkárosítására használnám a tehetségemet, dehát ahány ember, annyi szokás :D

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák