Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz AMD Power #7 üzenetére

    lehet, viszont az SE nem tesz 3,5mm-es jack-et a telefonjaiba (a walkmanekbe sem). ráadásul okostelefonnal náluk csak ritkán és drágán lehet találkozni (ez most talán megváltozik a G szériával), és az már csak hab a tortán, hogy hanyagolják az EDGE-t...

    a PR képeken amúgy szebbnek tűnt a telefon, mint a cikkben levőkön (mert olyan hatása van az előlapnak, mintha kcisit domború lenne, de közben tök lapos). illetve ezek alapján a képek alapján (megint) megkérdőjeleződik bennem a felhasznált anyagok minősége :( (itt egy jó pont az SE-nek)

  • #16820480

    törölt tag

    válasz sztyui2 #19 üzenetére

    ez igaz, de műanyag és műanyag közt is óriási különbségek vannak. például ez előző telefonom (Rokr E2) is műanyag volt, de sokkal masszívabban össze volt rakva, mint a mostani (6110N). de például az azelőtti Pana X700-asom is sokkal stabilabb volt, mint ez.
    és itt arra gondolok mondjuk, hogy milyenek az illesztések, hogy fekszik fel a borítás a telefon besejére (benyomódik-e, vagy stabil), vannak-e hézagok, hgy vannak megoldva a nyílászárók (a mostaninál műanyag patentos múanyag ajtócskák, és kevés használat után is kilazulnak, akár törnek is), milyen a mechanika, és egyáltalán milyen a felhasznált anyagok tapintása (a mostani telón a fényes "lakkozott" hátlap szerintem nagyon rossz fogású, ennél rengeteg jobb megoldás létezik...).
    még biztosan van, amit kihagytam.

    joy-t meg már nem tudom mióta nem tesznek SE telefonra sem...

Új hozzászólás Aktív témák