Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Nekem Xbox One S van... Volt PS4 is nagyjából egy hétig. Nekem pont hogy a játékok nem jöttek be, mondjuk én nem hardcore gamer vagyok, és egy autós játéknál menni akarok, gyorsan, nem pedig kereket pumpálni, meg bogarakat vakarni, tehát nekem ezek a túlbonyolított játékok nem jönnek be. Azt hiszem a Horizon volt a géphez csomagolva... Fuss de settenkedj, mozgasd a kamerát, tárazz be íjjal, de közben célozz a robot dinoszauruszra, amúgy éhes a csaj etesd meg és fűzd be a cipőjét, végül a p@csoddel nyomd mer az RL2 gobot (vagy mit, végül nem találtam meg), és akkor túl vagy a tutorialon. Nem, nem sikerült végigvinni a tutorialt se.
    Xboxra vannak lazább játékok bőven (nagy kedvenc az Ori and the blind forest, Never Alone, TWoM), sokkal többmindenre használható maga a gép (én netről tv-t nézek rajta, meg mivel projektorom van így arról megy a blueray, persze ezt tudja a ps4 is). Nemtom, engem nem érdekelnek az exklúzívok, se a japán játékok. Persze az eladásokat nézve sok embert viszont érdekelnek ezek.

    A billentyűzetet egér támogatás tényleg tök jó lenne, mert ott van a Cities és a Sims4, amik jó játékok de konzolon... A Sims4-et kipróbáltam, az egy az egyben a pc verzió csak a joystic mozgatja az egeret... Mazoistáknak való. De pl az Age of Empires felújított verziója is jó lehetne konzolon amikor nem akad be a csata mert ezernyi embert meg hajót kell mozgatni, dehát xbox kontrollerrel nevetséges ötlet. Na mindegy :-)

Új hozzászólás Aktív témák