Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz Sgr_A #20 üzenetére

    Egy picikét ezzel vitatkoznék ha nem bánod :R .
    A pixel telefonok tényleg nem rosszak támogatottság területén, de már nem a legjobbak. A pixel 2 támogatása véget ért ha jól tudom ami 2017-es volt. A Samsung Galaxy S7 (2016) nem olyan rég kapott biztonsági frissítést és egy kis optimalizálást. Sőtt nemrégiben az s6 (2015) is kapott.
    +
    A Samsungnál egészen közép kategóriáig vállalják a 3 év főverziót és gondolom még bizt. frissítést is. ( ha jól tudom)

    Az Apple tényleg verhetetlen ezen a téren és az, hogy egyszerre elérhető az külön szuper. Persze az árban ezt meg is kéri.

    A Samsung folyamatosan szórja ki a frissítést most gondolom a Note széria jön... sokat nem hiszem, hogy kell várni. Sok a készülék egyszerűen... kicsit ritkítani kellene a készülékek számán.

    [ Szerkesztve ]

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Sgr_A #20 üzenetére

    Várunk még 1-2 hónapot és megjön nekünk is. Magamat tudom ismételni: ennyit igazán ki lehet bírni. :) Főleg úgy, hogy évek óta szinte semmilyen komoly újdonságot nem hoznak a frissítések. Ez ios-re is igaz. Egyszerűen nincs mire igazán várni, teljesen mindegy hogy 3-5 hónappal később kapja meg az ember vagy sem.
    Én azért várom a frissítést mert engem érdekelnek az ilyen dolgok, de egy átlag ember kb semmit nem vesz észre az egészből. Érdekli akkor szerinted hogy mikor kapja meg? Évente jön a frissítés és ennyi. Igazából aki nem követi a tech híreket, az azt se tudja hogy mikor jelent meg a gyári android, azt se tudja hogy csúszással kapta meg, mert nincs mihez viszonyítani. Pixelek szeptemberben megkapták. Oké, de mik azok a pixelek és különben is kit érdekel? :U
    Ráadásul samsung frissítésekben nem igazán szoktak komoly hibák lenni. Inkább várok pár hónapot mint hogy egy iOS 11-nek megfelelő frissítést kapjak azonnal. :)

  • Schuler888

    senior tag

    válasz Sgr_A #20 üzenetére

    Jah, csak a samsungok evekkel elobb hoznak be olyan funkciokat, amik a vanilla droidba kesobb, iOSbe megkesobb v soha nem kerulnek be, nem beszelve a kb 3 eve elszaporodo 0day update bugokrol iOSen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Új hozzászólás Aktív témák