Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz daniel909 #44 üzenetére

    Ha nincs bug a szoftverekben és mese a telefon akkor odaadnám az enyémet. Kérlek szedd ki belőle, mert engem meg idegesít.

    Köszi. :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • MaUser

    addikt

    válasz daniel909 #44 üzenetére

    Pont ezt mondom. Ha eddig is csinálták ezt nagyon helyesen, akkor nem értem, miért nem állnak bele egy picit jobban és tűzik ezt a zászlajukra. Nyugodtan mondhatnák, hogy minden telefonjukra garantálják a garancia idő végéig (2-3 év általában országtól függően) a legújabb droidot. Ezt gyakorlatilag a felső kategóriában most is csinálják és mivel kukázni akarják a belépő- és talán a középszintet is, innentől teljesen logikus lenne ez az irány.

    (Z1c tulaj vagyok, meg gyakorlatilag pont a support miatt van mindenkinek sony a családban.)

    Tikakukac: Beleolvastam a z5c topikban a gondjaidra és két meglátásom van:
    - az album lassabb indítása telóról sw gond, az 5.1 óta ilyen az összes sony-n. Illetve ez droid gond, másik telón is ilyen csak van gyorsnézet, még sony-n megvárja a teljes képfeldolgozás végét és utána enged az albumba
    - kamera gondra a kedves z1c-jénél volt hasonló. Az gsm boltos teló volt, az enyém német sony-s. Neki más modul volt benne. Sajnos a gyártók más régióknak mást szánnak. Szürkeimportos készülékek (gyak. az összes gsm bolt) esetén sokszor nem EU-s készüléket kapsz és ez-az más benne. Kedvesnél modul csere megoldotta, mivel addig vertük az asztalt még a gsm bolt kicserélte.

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák