Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    Ha telefonhoz vagy tablethez kerestek controllert, xbox one (v2, a sliim után kiadott mert abban van BT) controller. A gf natívan azt támogatja akárcsak shielddel. Esetleg ps4 bt controllere de az pár játékban kevésbé támogatott.
    Az ilyen ipega és egyéb kíínai fosokat felejtsétek el,egytől egyig kuka minőségre pláne analógokra. Végigjártam a legtöbbet netes tapasztalatokra vagy személyesre építve, lévén sok utazás miatt moonlight-al szoktam tableten játszani, meg sem közelítik a két konzol gamepadját. Ha rákerestek és nem a fizetett véglényinfluenszerek csodás tesztjeit nézitek, például ipega egytől egyig analóggal deadzone problémás amitől egy fos a legprémiumabb modelljük is...

    Now-t még nem próbáltam, de mindenképp pozitív hogy a megvett játékokat nem saját szarhoz kötik mint a Stadia, hanem ha kell otthon a saját gépemen is tolhatom jobb minőségben. Utazásra, havernál tolva kiváló lehet akárcsak a moonlightozás, viszont legalább nem kell az otthoni gépemet futtatni hozzá...
    5 euro ezért semmi, pláne ha a minőség is jó.

Új hozzászólás Aktív témák