Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz villamos #36 üzenetére

    Azt már akkor sírtuk mikor még támogatott volt, de már közeledett a lejáratának vége.
    Én akkor áttértem Mintre. Jó szar volt, de sokat szidtam, mocskoltam a Linuxos köpedelmet... Mert tényleg olyan is volt. Aztán a mitudoménmelyik verziója elég sokat okosodott, azóta tök jól elvagyok vele, minden működik, nulla terminál, nem kell angol fórumokat bújnom valami idióta kapcsoló miatt, tök kínai kacatot rádugva is simán felismeri. Úgyhogy boldogság van. Legalábbis nekem, nyilván sokaknak nem opció ugyanúgy.

    Viszont lehangoló látni, hogy a W11 is a 10 vonalát követi. Olyan Inteles, konkurencia nélkül önfejűen megtehetnek mindent. Az biztos, hogy az első évben rengeteg panasz lesz rá és ki fogják javítani, tehát a Tálca az egymillió százalék nem marad ilyen és a többi se ami ennyire kiakasztó. Azokat a W10-ből is megoldották hellyel-közzel. Nem tudom most van-e valami húzóerő fícsör erre a rendszerre, mert szerintem nincs, ha azt akarják áttérjenek rá akkor bizony oda kell figyelniük arra mit akar a felhasználó.

Új hozzászólás Aktív témák