Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    Persze elgondolkodva vissza olvasva ez így zavaros lehet ezért engedjetek meg összehasonlításképpen egy konkrét példát:
    1997 silicon graphics.
    egy munkán dolgoztunk a spirou és fantásio rajzfilm kockáinak a számítógépes mukkállataival.
    a 8513. Képkocka közben kiírta a gép hogy hibát talált engedjem el az egeret megpróbálja kijavítani.
    természetesen az infarktus kerülgetett mennyi munkám fog menni a kukába de elengedtem az egeret és hagytam error check-elni. Sorolta a problémákat én meg egyre idegesebb lettem. Majd kiírta újra fog indulni a rendszer ne nyúljak semmihez.
    na mondom vazze ez kész :o
    szépen újra bootolt a silicon gép az op rendszer felállása után elindította a programot amivel dolgoztam, beállt arra a frame-re ahol tartottam és kiírta hogy lehet folytatni a munkát.
    nos kedves barátaim a kérdés adja magát mikor lesz ilyen a windows? Mert itt még a 11 sem tart pedig már tarthatna 2021 ben.
    konkluzió: ki nem szarja le? Milyen vastag a tálca, vagy hogy miért nem animál a start menü? Ezek nem számítanak szerintem ami meg számítana az nincs benne és érdekes módon senkinek sem hiányzik(?)…
    röviden tömören ennyi :R

Új hozzászólás Aktív témák