Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz Naughty9011 #128 üzenetére

    Tapasztalatból írtam, a Lumia 520 ipari hulladékba ment át a 8.1 frissítés után. Tudtam volna olyat mutatni, hogy éppen összesz@rja magát, mert az IE-ben megnyitottam egy oldalt, amin volt egy beágyazott videó. Olyat, hogy bezártam a task managerben az összes appot, és utána fél percig kellett várnom, hogy betöltődjön a kezdőképernyő. Az újraindulást akkor még nem is említettem, pedig az egyszer csak elhallgató zene, majd a felvillanó NOKIA felirat szinte már a szívemhez nőtt. A Messengerben két sor után akadozó szövegbevitel meg már tényleg csak hab a tortán. De valóban, megbízható készülék, én minden csúcs androidot használónak ilyet adnék, hogy megtapasztalják ezt a csodás felhasználói élményt, amit egy fél gigás Lumia nyújtani tud. Érdekes, hogy mindenki belátja a hibáit, csak te nem. Légy szíves majd a topikjában is közölni mindenkivel, hogy csak rosszul fogják a telefonjukat, mert az egy hibátlan készülék.

    S3 és S3 LTE között meg ég és föld a különbség, de hiába is magyaráznám, neked felesleges.

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák