Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lowstar

    csendes tag

    Hello, javarészt (kül)városi közlekedésre keresek e-bikeot ilyen 500-600k kategóriában. Nézelődtem hogy nagyjábol mik vannak, használtan és újonnan.

    Ott van ugye a Dechantlonos Riverside E500 [link] kapásból ami lehet elég lenne a célnak, de vannak más kiszemeltek is:

    [link] GIANT e-MTB / YAMAHA 80Nm / Rejtett 500Wh / FOX / FULL XT egész barátságos felszereltség viszont ebben 650k-ért nagyon sok kilóméter van szerintem (8000 körül az eladó szerint).

    Találtam ezt jófogáson (nem volt nehéz mivel ki van emelve a hirdetés): Vandijck Kalii 2.0 2021 [link] nekem okénak tünik, 500kilóméterrel de azt mondják ez női váz, meg ezen se a legjobb alkatrészek vannak a világon, eredeti ára viszont horror volt ahogy néztem.
    Illetve ezekről az Alzás bringákról van valami tapasztalat? Például: Sava 29" DECK 9.1 mérete 19" [link] vagy Sava 27,5" DECK 9.0 mérete 19" [link]. Ezek is aránylag jónak tünnek csak otthon neked kell összeraknod és néha hiányzik egy csavar pl, a vélemények szerint.

    Vagy esetleg ajánlanátok mást? Lényeg hogy 600k felé nem szeretnék menni, tudom nem könnyü ennyiért normálisabbat találni. Köszönöm a türelmetek :DD :R

Új hozzászólás Aktív témák