Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz GalaHU #60 üzenetére

    EZ OK, de lenne 3 észrevételem:
    1) Képzeld el ha mindenki sportdobbal járna. Nem csak motoros, hanem autós, buszos, kamionos is. Jelenleg azért működik a "rendszered", mert kilógsz a sorból (ne menjünk most bele hogy legális-e közúton vagy nem); ha mindenki, vagy akárcsak sokan (egy jelentős kisebbség is elég, mondjuk csak 10%) ezt a modellt követné, egyrészt megsüketélnénk, másrészt lókukót se érne, hiszen nem lenne feltünő - > nem adna plusz biztonságot.
    2) Nekem is volt sport dob fönt, több motoron is (1200 Bandit, FZ6 S2, NC750), és mindről lerúgtam. Engem zavart. Szeretem ha van hangja egy motornak, de a sportdob, nekem (!), mindennapi használatra nem vált be. Lehet hogy vannak még így páran (függetlenül attól hogy a környezetük mit tolerálna).
    3) Amikor nem sűrű forgalomban mész (nem tudom neked ez mennyi, nekem arányaiban elég sok), akkor feleslegesen zavarsz mindenkit. Nekem ez is benne volt, hogy visszaraktam (vagy megvettem) a gyári dobot (és baromira utálom most is, amikor agitált egyének este 11-kor bőgetik a tuningolt vackaikat (és teljesen mindegy hogy 125 vagy 1125 ccm, zajszennyezésnek mindkettő kitűnő))

    Saját tapasztalataim egyébként vegyesek, van amikor segít a hangos dob, volt amikor nem (gondolnád pl hogy valaki FELÉD rántja el a kormányt ijedtében?...), de tény hogy többször volt hasznos mint nem. Ezzel együtt szerintem nem éri meg...ettől még persze azt csinálsz amit akarsz :) Peace :R

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák