Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz #54625216 #30 üzenetére

    "Aki bármilyen ideáért hajlandó emberéleteket feláldozni, annak nincs helye egy civilizált társadalomban."
    Gratulálok, menj, mondd el a '48-asoknak meg az '56-osok leszármazottainak hogy a hősöknek nincs helyük a társadalomban, mert civilizálatlanok! A belarusz és egyéb diktatúrák ellen tüntetők napjainkban is kockáztatják az életüket a szabadságért. Számos ország hadseregében szolgálnak emberek, akik védik a hazájukat a külföldi elnyomástól az életük kockáztatásával. Ezek szerint ők mind hülyék. Te tudod jól! :D

    Értem, te nem kockáztatnád az életed semmiféleképpen sem, hiszen a te életed a legeslegfontosabb dolog a világon. Ez is egy álláspont, csak én nem lennék rá olyan büszke. Végülis minden ilyen rendszer épít az ilyenekre, belőlük lesznek a besúgók.
    Nem csinálsz semmit rosszul végülis, valószínűleg ezzel a hozzáállással az erkölcsös embereknél sokkal jobb esélyekkel indulnál az életbenmaradásért pl. Észak-Koreában. :C

    Az én olvasatomban a kínai vírus indiai mutációja is kínai vírus, úgy, ahogy a csehszlovákiában gyártott vietnámi balzsam is vietnámi balzsam és nem csehszlovák balzsam.

Új hozzászólás Aktív témák