Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Analog303

    tag

    válasz h3lios #4 üzenetére

    +1 / 9. éve vagyok Voda előfizető ebből az elmúlt 3.5 évben használtam a 3G/4G nyújtotta lehetőségeket és azt kell mondjam tökéletesen meg voltam elégedve a szolgáltatással,míg az ismerősök más szolgáltatós előfizetésein sokszor nem volt azonos körülmények között elérhető net (útközben vonattal/busszal/autóval országszerte).

    "Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

  • ferke72

    aktív tag

    válasz h3lios #4 üzenetére

    Erről tudnék én is mesélni és a 4G felé haladunk ami szerencsére vodánál nem jelenti azt rosszul szolgáltat..
    Nekem kék propellerem van és tréfás tud lenni viszont megcáfolandó kijelentést igen messze várostól is mászkált ezen a hálózaton. nem mindegy ki mire használja és ha durván akarok fogalmazni mind a három szolgáltató fényévnyi hátrányban van távolkeleti országoktól tőlünk nyugatabbra is sokkal jobb a helyzet.
    ráadásul olyan árképzést folytatnak e téren ami nem éppen felhasználóbarát.
    Voda hálózatról sok jót hallottam telenorról kevésbé és én is szembesültem vele nem is oly rég.
    Egyetlen mondattal zárták félelmetesen karcsú lefedettségüket környékünkön. Bízni főleg abban bízok magentával végre összefogva normális lefedettséget fognak produkálni vidéken és attól kezdve a 800-as tornyokkal jobb lesz a mezei user élete itt.
    Természetesen az LTE advance ami nagyot fog ütni majd és ha jól emlékszem ezt a telekom már tesztelte is..

    Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

  • szcsaba1994

    tag

    válasz h3lios #4 üzenetére

    Itt Békés megyében nagyon gyenge a Vodafone lefedettsége, sok helyen (Békéscsaba-Szeged vonatút) még térerő sincs nem hogy normális mobilinternet. Ezzel szemben a Telenoros hálózat hibátlanul működik még akkor is, amikor a Vodafone-ról szitne hívást se lehet indítani. Lehet hogy a Voda nagyon jó nagyváros közelében, de itt vidéken évtizedes lemaradásban vannak.
    Az árazásról csak annyit, hogy Vodafone-nál akartam telefont vásárolni, de drágábban jött volna ki náluk egy Lumia 630 mint egy Dual Simes Lumia 535.
    A csomagajánlataikkal pedig nagyon mellélőttek szerintem, régebben még voltak olcsóbb (~2000 forintos) ajánlataik, de ezeket megszűntették, kötelezik az átállást jelentősen drágább csomagra, mikor még ezt az olcsóbbat se használom ki teljesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák