Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz #06658560 #48 üzenetére

    Akkor te elképesztően szerencsés vagy.. Én NAS-nak használok linuxot, OpenMediaVault (ubuntu alapú).
    Jött ki az újabb verziója, nah mondom király rakjuk fel... Jah hogy semmi konfigot nem lehet átvinni. Oké végülis windowson se szokott ez megbízhatóan működni.
    Jah hogy mostmár nem sima packet telepítő van, hanem kell docker+portainer, plusz akkor kézzel kell beirogatni egy csomó paramétert mert mostmár nincs web gui.
    Arról nem is szólva, hogy órák alatt se sikerült összehozni azt a funkcionalitást mint az előző verzióval (a windows-os remote kliensből tudjam kiválasztani, hogy a linuxos szerveren hova töltsön le), csak egy ömlesztett mappát lehet megadni neki.
    Persze biztos én vagyok a béna meg akinek van nagyobb tapasztalata az tuti 10 perc alatt megoldja, de szerintem ha valamire kezdőként órák alatt sem találsz választ pedig egy tök basic művelet lenne akkor az minden csak nem felhasználóbarát. Plusz azért a közösséggel is vannak problémák mert segítség helyett csak szapulást kaptam többnyire, hogy mi ez a baromság, miért nem jó nekem az ömlesztett mappa.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák