Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lenry #28 üzenetére

    és a mellékhatások "esetleges mellékhatások": nem 100%, hogy 3 napig feküdni fog tőlük... nekem a kínaitól semmi komolyabb izomfájdalom nem volt (erősebb nyomásra éreztem csak) és oltások után 1-2 napig nap közben elkapott 1-1 párperces fáradtsághullám... ismerős meg pfizert kapott (ő még annyira sem fitt, mint én: 0 mozgás, évek óta home office és 100kg fölött van) és semmi mellékhatás nem jelentkezett nála egyik oltás után sem... változó, hogy egy szervezet hogy reagál, de egy edzésben levő sportolónál az is simán benne van, hogy meg sem érzi... focistáknál nem egyről hallottam, hogy úgy esett át a víruson, hogy észre sem vette... én a helyében azonnal pótoltattam volna az oltást és lesz, ami lesz: közvetlenül verseny előtt is vissza lehet lépni, ha olyan állapotban érzi magát... elvileg erre készül x éve, erre elbalfszkodja itt a végét? furcsa nekem ez az egész oda-vissza

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák