Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz bacsis #8 üzenetére

    a 2678v3 is ilyen (32GB DDR3 REG-ECC memóriával használom) :) de a "jövőre gondolva" azért van olyan alaplapom ami DDR3 és DDR4 memóriát is eszik ... "kezdőnek" jó ez a cpu.. azt esetleg később valami "asztali" 6900K bepattintható (ha már senkinek se kell áron megy).. van most egy az aprón utóbbiból 60eFt-ért ... kicsit elgondolkodtatott, de.. áhh, most nem kell.
    Vagy valami magasabb órajeles V4 Xeon.. egy-két V4 most kezd lejebb menni (igaz, azok már nem unlockolhatóak).
    De lényegében nem vagyok a pénztárcám ellensége... valahogy mindig akkor veszek intelt amikor az AMD erősebb (2005ben is).. és fordítva mindig akkor AMD-t amikor az intel az erősebb... ez van, én az ár/érték arányt "hajtom". Ismerőseim rámfogják általában "AMD fan", én mindig mondom nem... De ilyenkor meg csak néznek "miért"..

    Bár mondjuk VGA esetén... viszont nVidia szóba se jöhet nálam... egyszerüen nem. Akárhányszor nVidiával van dolgom, mindig szívok velük, így kerülöm őket.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák