Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teal'C

    addikt

    En szedtem már szét Note8 at s9+ t (össze is raktam) ezt semmivel sem nehezebb szétszedni, a két év gari alatt minden ingyen van hiába az akku 1 év gari ha pl beég vagy az ujlenyomatlvasó megy tönkre ugyan úgy mint eddig is a kijelzőt kerettel együtt cserélik egyben és nem darabokban, ekkor az akkut is cserélik a régit nem teszik vissza Note7 óta nem kockáztatnak mivel a kiszedését nem nagyon lehet megoldani deformálódás nélkül. Szóval nem értem most megint ezt az egész cikket semmi nem változott. Max akkor kellemetlen ha sok adatod van és a c csati hal be, de akkor is kapsz új alaplapot az adatot meg előtte lementheted vezeték nélkül wifin tölteni szintén lehet vezeték nélkül.

    Ebay ről megrendeltem az eredi alkatrészt, tömítést megnéztem youtube-on hogyan kell szétszedni ennyi, a note 8 hátlap 4e volt az s9+ meg 6,5e a tömítés 1-1e minden gyári alkatrész.

    Ráadásul a Samsung szervíz nem így szedi szét, azért ne hasonlítsuk ezt a próbálkozást (sufnituningot) egy szervízhez. Másrészt ha ők elcsesznek valamit kapunk másik alkatrészt gariban nekünk csak a végeredmény fontos vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Új hozzászólás Aktív témák