Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    Fúú, ne is mondjátok, már amióta tudom, hogy jön hozzájuk az x10 mini pro (november végén már tudtam róla) azóta koptatom a talpam érte... Djuice Café Pécs, Árkád : holnap kapunk, de sajnos csak pink színben
    Djuice, Széchényi téri Telenorban: már veszi fel az adatokat, megy be telefonért az amúgy kedves és jófej eladó, majd jön ki, hogy sajnos csak 1 db pink van, talán a csütörtöki szállítmányban lesz fekete, és azt félre teszi nekem...
    Azt nem értem, minek rakják fel addig a telefont a webshopjukba is, amíg nincs korrekt mennyiségben...
    A webshop meg... Ugye személyes vásárlásnál lehetőség van személyi és lakcím mellé egyik fényképes igazolvány helyett bankszámla kivonatot adni (amúgy nem tudom, milyen alapon tételezik fel, hogy mindenkinek van jogsija vagy útlevele, vagy hogy pl azért váltsál ki útlevelet, hogy vehess telefont...), de webshopban meg csak két fényképes igazolványt fogadnak el, úgyhogy még véletlenül se tudom megrendelni...
    Kész rémálom komolyan, de mégis majd 30 ezer forinttal olcsóbb lenne a telefon gyári garanciával, mint függetlenül gyári garanciával...
    Jah, igen, a sluszpoén, hogy a szoftvert se frissítik ők maguk, hanem nekem kell (nem mintha analfabéta lennék), csak azért az ember elvárhatná, hogy ne magának kelljen babrálnia...
    Gondolom ha véletlen hiba lép fel a frissítés közben, akkor azért ba..hatom a telefonom XD

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Új hozzászólás Aktív témák