Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackgabi

    csendes tag

    Hajrá Djuice!Az egész kampányhoz annyit,hogy én egy 50 éves emberke vagyok,amióta a Pannon(most már ugye Telenor) azon belül-kívül a Djuice létezik azóta nekem Djuice-os kártyám van(Közel 30-35 éve vagy több már nem is emlékszem pontosan mióta :) ).Sajnos az évek elszálltak és szomorúan veszem tudomásul,hogy én és a hasonló korúak már nem jelentek semmit a Djuice-nak.Elgondolkodtató hogy ez vajon miért is van így?Miért nem számítanak azok akik hűséggel,és természetesen nem kevés pénz áldozatával hozzájárultak ahhoz hogy a Djuice létezzen,és a mai napig Djuice-os kártyájuk van.Az idő száll és a mostani fiatalok is előbb utóbb öregszenek vajon akkor majd mi lesz?Engedik -e majd a gyerekeiknek hogy Djuice-sok legyenek? Tartozzanak e inkább más szolgáltatóhoz összevonva az egész családot a családi kedvezményekkel együtt,legfeljebb a barátokat,ismerősöket majd másképp érik el a fiatalok a gyerekeink.Ezernyi mód van rá a mai modern világban,ami ráadásul ingyenes is,és ők így nőnek fel és ki is használják amit lehet,ez így van jól!Szóval még egyszer HAJRÁ DJUICE jó úton jártok csak közben elveszítitek azokat akik igazán számítanának(Hisz sok helyütt az apuka anyuka,nagyi,nagypapi támogatja a fiatalokat még ha azok önálló keresettel is rendelkeznek)Hirtelen ennyit erről az egész kampányról,én egész biztos hogy szolgáltatót váltok és viszem a családom is mert így becsültetek meg !!!

Új hozzászólás Aktív témák