Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sviba

    tag

    válasz sviba #42 üzenetére

    Visszatérve még egy kicsit a gambleözésre.... Akkor nem igazán tudtam hogy mit is jelent igazából. Testvérem talán elmagyarázta, de vagy nem értettem meg teljesen, vagy annyira nyughatatlanul kíváncsi voltam rá hogy mi az, hogy vettem valamit. Talán egy pajzsot. De nem is lényeg hogy mit vettem hanem az, hogy "jéé ez baromi drága, jól is néz ki, biztos jó statokat ad". Aztán jobb klikk, megvettem (identifing hang meg ahogy a tárgy becsapódik az invetoryba egyszerre) és láttam hogy valami oylan szintű fos cuccot vettem hogy teljesen kiakadtam. Azt hittem hogy megőrülök, ott helyben lezúztam volna, a csávót ha lehet. Aztán ahogy ott káromkodtam, tesóm bejött és látta elkeredett szemekkel hogy elköltöttem a fél vagyont. Mai napig nem tudom elfelejteni hogy milyen fejmosást kaptam, tőle, persze én meg nagyba szajkóztam hogy "de a köcsög gheed volt az, hát tudnom kéne hogy ez így átb.sz engem?" Na mindegy szóval ha játékra került sor akkor én meg tesóm veszettül bele tudtuk élni magunkat, pl amikor Mephistot kellett megölni és lemaradt az Act IV-es átvezető videóról akkor ő ölt meg majdnem engem. :D Aki esetleg hasonlóan kocka volt mint én akkoriban az is meséhetne egy két élményt...:)

    A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

Új hozzászólás Aktív témák